درباره پرگار هاست

امنیت * کیفیت * پشتیبانی

داستان شکل گیری و شروع برند تجاری پرگار

ایده اولیه شرکت پرگار در سال 83 شکل گرفت و کار خودش را در زمینه اسمبل و تعمیرات کامپیوتر ، طراحی وب سایت ، خدمات سامانه های پیامکی و باشگاه مشتریان با نام دفتر فنی پرگار شروع کرد ، در سال 86 واحد امنیت و دوربین های مداربسته و شبکه به پرگار اضافه شد.در سال 87 واحد چاپ و تبلیغات پرگار گرافیک شروع به کار کرد و در همان سال 87 و شروع خدمات به ارگان های دولتی و شرکت های بزرگ شرکت پرگار نو شمال با شماره ثبت 14411 ثبت گردید و این آغازی بود برای اعضای شرکت پرگار نو تا وارد عرصه ی رقابت در کل کشور شوند .پرگار نو در رودسر ، لاهیجان و رشت دفاتر فعال داشته و مشتریان زیادی در طول این سالهای پر فراز و نشیب داشته است.با سالها تجربه در امر فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه کسب و کارهای سنتی و آنلاین در استان زیبای گیلان و سراسر کشور عزیزمان ایران ما آماده ایم تا با استفاده از علم و تجربه ایی که این سالها اندوخته ایم کسب و کار مشتریانمان را توسعه دهیم و خدمتی کوچک در پیشرفت کسب و کارهای کشور بزرگمان ایران نماییم.

پرگار هاست یکی از خدمات زیر مجموعه شرکت پرگار می باشد که سالها در کنار سرویس و خدمات دیگر این شرکت در حال سرویس دهی به کسب و کارها می باشد.

دیتاسنترهای ما

همکاران ما در پرگار هاست تمامی تلاش خود را برای ارائه بهترین سرویس میزبانی وب و خدمات مربوطه به مشتریان عزیز انجام می دهند .در حال حاضر ما در ایران ،آلمان و آمریکا در بهترین دیتاسنترهای جهان و با نمایندگی از شرکت های مطرح و پیشرو در خدمت مشتریان عزیز می باشیم.

اهداف ما

در پرگار هاست کیفیت خدمات و محصولات در درجه اول اهمیت برای همکاران ماست در کنار کیفیت بالا همیشه یکی از اهداف تیم فنی پرگار هاست امنیت بالا و پایداری وضعیت شبکه بوده و هست و در کنار آن تیم پشتیبانی پرگار هاست که همیشه هدفش رضایت مشتریان عزیزمان می باشد.

وضعیت پایداری

وضعیت تمامی سرور ها و منابع ما در دیتاسنترهای ایران و خارج با وسواس بالا و پیگیری های تیم فنی پرگار هاست مانیتور شده و همیشه مطلوب بوده و سعی بر نداشتن اختلال و قطعی در سرویس ها یکی از مهمترین شاخصه تمایز پرگار هاست با رقبا بوده است .

بیش از 500کسب و کار خوشحال

مفتخریم اعلام کنیم در سالهایی که در خدمت مشتریان محترم و عزیزمان بودیم با افتخار بهترین خدمات و پشتیبانی را در اختیار مشتریان خود گذاشته ایم و به این مهم می بالیم که همیشه مشتریانمان از ما بابت خدمات و سرویس های خود رضایت کامل دارند.

گارانتی پرگار هاست

پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز (تیکت و تلفن)

ضمانت برگشت وجه

در هر شرایطی اگز از سرویس های اشتراکی راضی نبودید می توانید درخواست برگشت وجه دهید

پشتیبانی24/7

همکاران ما در تمام طول شبانه روز در بخش پشتیبانی منتظر خدمت رسانی به شما می باشند

تکنولوژی ابری

برخی از سرویس های ما روی بستر فضای ابری پیاده سازی شده اند که در صورت نیاز می توانید با همکاران ما در این مورد مشاوره نمایید

هارد ssd

تمامی سرویس های ما دارای هارد SSD می باشند و دارای سرعت بسیار بالا می باشند

شرکای تجاری

همه کسب و کارها و سرویس های زیر بخشی از شرکت پرگار می باشند

نظرات مشتریان پرگار هاست

دلایل انتخاب مشتریان پرگار هاست از زبان خودشان

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering

Fergus Doucheb

Designer